Метою саміту НАТО було відновлення миру в Україні, – ІноЗМІ

175
Видання «Wall Street Journal» підбило підсумки Варшавського саміту НАТО 8-9 липня поточного року, визначивши основні його цілі.

Метою варшавського саміту НАТО було збільшення тиску на Російську Федерацію, щоб вона відмовилася від агресивних дій щодо своїх сусідів, – цитує Польське радіо статтю у «Wall Street Journal».
Автор матеріалу наголосив, що лідери Організації Північноатлантичного договору сконцентрували увагу щодо питання відновлення мирного процесу в Україні, порушеного РФ.
Радіожурналіст Марек Валкуський зауважив, що і під час форуму Альянсу, і під час зустрічей у кулуарах лідери НАТО обговорювали велику кількість жертв унаслідок конфлікту в Україні. Крім того, вони висловили занепокоєння «замороженими конфліктами» в Україні, Грузії й Молдові, створені Росією, а також спробами Кремля відкрити нові фронти на Балканах.
У статті підкреслено, що Альянс розробив пакет підтримки у боротьбі з так званою гібридною загрозою, що передбачає таємну діяльність, спрямовану на політичну дестабілізацію в низці держав.
Автор матеріалу також зауважив, що лідери Альянсу вмовляли Президента України Петра Порошенка погодитися на політичні поступки – надати Донбасу більшої автономії. Тим не менше, більша частина української влади не підтримує цю резолюцію.

Коментарi

Коментарiв