РФ черговою нісенітницею прокоментувала результати саміту НАТО

212
Представник МЗС РФ Марія Захарова прокоментувала результати Варшавського саміту НАТО й заявила, що Альянс намагається «демонізувати Росію».

Прес-служба Міністерства закордонних справ Російської Федерації оприлюднила офіційну відповідь російської сторони на рішення, ухвалені під час Варшавського саміту НАТО, зокрема йдеться про розміщення чотирьох додаткових батальйонів у Польщі, Литві, Латвії й Естонії.
«Навіть первинний аналіз підсумків зустрічі показує, що НАТО продовжує існувати в якомусь військово-політичному «задзеркаллі». Всупереч об’єктивним інтересам підтримання миру і стабільності в Європі, необхідності поєднання потенціалів всіх відповідальних міжнародних гравців у протидії реальним, а не надуманим викликам сучасності, Альянс концентрує свої зусилля на «стримування» неіснуючої «загрози зі Сходу», – цитує ТСН Захарову.
За її словами, політика Організації Північноатлантичного договору не відповідає «насущним потребам щодо захисту й забезпечення безпеки громадян держав-членів Альянсу». Крім того, вона заявила про «спроби демонізації» РФ, руйнівну роль НАТО і його навмисні спроби підтримати центри напруженості в різних частинах світу.
Додамо, під час Варшавського саміту НАТО 9 липня було ухвалено рішення про посилення східних кордонів Організації вже 2017 року. Крім того, Альянс затвердив Всеохоплюючий пакет допомоги Україні.

Коментарi

Коментарiв