Гройсман пішов на конфлікт із Тимошенко задля піару перед виборами, – політолог

130
Політолог Руслан Бортник висловив думку, що конфлікт між лідером фракції «Батьківщина» Юлією Тимошенко і Прем’єр-міністром України Володимиром Гройсманом пов’язаний із майбутніми президентськими виборами.

«Гройсман – головний представник влади в наступному політичному циклі. Зрозуміло, що навряд чи Петро Порошенко зможе стати ефективним конкурентом для Тимошенко, рейтинги і їх тренд про це свідчать. А саме Гройсман може стати конкурентом лідерці партії «Батьківщина». Він молодший, перспективніший, є своя політична команда, і немає такого «сліду», як у Тимошенко. Тобто якщо пройдуть дострокові вибори Президента, то, швидше за все, представником влади стане саме чинний Прем’єр-міністр. Всі прекрасно розуміє, що кар’єра чинного Президента вже майже завершена, і скоро його рейтинги будуть вкрай низькими. Тому, критикуючи Тимошенко, глава уряду готується до виборів Президента України або виборів до парламенту», – зауважив в інтерв’ю Голос.UA Бортник.
Експерт також висловив упевненість, що «вінницький досвід» суттєво допоможе Гройсману під час можливих позачергових або планових виборів Президента.
«Із нього можна« зліпити »хорошу картинку. Крім того, потрібно розуміти, що критика Гройсмана стала відповіддю на критичні заяви Тимошенко щодо тарифної політики Прем’єр-міністра. Але, перш за все, це все ж конкуренція і боротьба за наступний політичний цикл», – наголосив політолог.
Нагадаємо, нещодавно глава КМУ Гройсман звинуватив екс-прем’єра Юлію Тимошенко в тому, що вона особисто отримувала вигоду з незаконних газових схем, які, за його словами, існували в Україні раніше.
«Державний газ за в 3-4 рази заниженою ціною скупався ділками, в тому числі і тими, хто є в парламенті, і хто сьогодні, можливо, блокував трибуну. І перепродавався українцям в 2-3 рази дорожче», – заявив чинний глава уряду.

Коментарi

Коментарiв