До параної Путіна потрібно ставитися всерйоз, – Ґрибаускайте

183
Президент Литви Даля Ґрибаускайте зауважила, що Президент РФ Владімір Путін має параноїдальну ідею, до якої лідери інших країн повинні ставитися всерйоз.

За словами литовської лідерки, Захід повинен серйозно ставитися до паранойї Путіна, який усі колишні території Радянського Союзу досі сприймає виключною зоною впливу Російської Федерації.
«Ідея Путіна полягає у тому, щоб повернути в зону впливу Росії всі країни колишнього СРСР, він хоче відновити колишній розмір старої Росії. Це його параноя, і ми маємо сприймати це всерйоз», – цитує24 Ґрибаускайте.
Крім того, вона зауважила, що мешканці її країни вже добре знають непередбачуваність РФ: «Мені не подобається слово «страх». Ми жили під радянською окупацією, знаємо, що цей сусід непередбачуваний і здатний атакувати».
Додамо, напередодні Президент Литви продемонструвала своє ставлення до російських журналістів: під час Варшавського саміту НАТО представники кремлівських ЗМІ намагалися взяти коментар у Ґрибаускайте, проте вона оминула їх і пішла далі.

Коментарi

Коментарiв