Ви очманієте від того, як стріляє Яценюк, – Аваков

180
Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков прокоментував видачу нагородної зброї народним депутатам.

Протягом 2014-2015 років глава Міністерства внутрішніх справ України в цілому видав 97 одиниць нагородної зброї для народних обранців.
«1085 стволів міністр Аваков видав за 2014-2016 роки, це мої прямі повноваження, які я не погоджую ні з ким. Із них 817 видано бійцям і офіцерам Нацгвардії, Національної поліції, МВС, УДО, Міноборони. 78 одиниць – волонтерам, 13 – працівникам прокуратури. Окремо ще 25 – працівникам Донецької і Луганської областей, теж, думаю, зрозуміла моя логіка», – зауважив в інтерв’ю Українській правді Аваков.
«Усім «подобається», що депутати ВРУ отримали 88 стволів, насправді їх 97. І я поясню. Як правило, це депутати з двох скликань, які так чи інакше мали відношення до подій на Сході або на Майдані. Якщо я знав, що вони там були, гідно виконували певні функції, я їх нагороджував», – зазначив високопосадовець.
Міністр внутрішніх справ досить іронічно відповів на питання журналіста про те, навіщо він нагородив колишнього Прем’єр-міністра Арсенію Яценюку, оскільки він не користується зброєю.
«Чому не користується? Він так стріляє, що якщо ви побачите – очманієте. Тільки не питайте його про «чеченський досвід». Це військова таємниця», – наголосив глава МВС.
Крім того, він виступив категорично проти можливості легалізації зброї в Україні, пояснивши ризики і недоліки.
«Так, на сьогодні я проти зняття обмежень на покупку і носіння зброї… Не можна зробити так, щоб кожен мав зброю. Тут багато ризиків. Подивіться на Нью-Йорк. Там майже вільний доступ до зброї. Рівень порушень гігантський. До вільного продажу зброї потрібно приходити з серйозним держконтролем, але точно не в момент, коли у нас є такий доступ до зброї як зараз, під час війни. І точно за певних жорстких процедур. Ми багато розглядали таких варіантів, але не зараз», – підсумував Аваков.

Коментарi

Коментарiв