Олег Леусенко: «Опоблок» із Кремлем хочуть створити «Газову народну республіку»

289
У разі перемоги представника «Опоблоку» Лебедєва, який має дуже тісні контакти з «Газпромом», виникає величезний ризик дестабілізації Луганщини в інтересах російського газового монополіста. Про це пише Дмитро Тимчук із посиланням на статтю «Газпромівська народна республіка або «Новопсковський котел», що опублікована на сайті «Інформаційне спротив».
За словами автора статті, кандидат в депутати від Опозиційного блоку в 114-ому окрузі Борис Лебедєв, який є маріонеткою в руках Юрія Бойка і Дмитра Фірташа, в разі перемоги може спровокувати появу газової народної республіки. Його перемога – це отримання повного контролю для Фірташа і «Газпрому» над газовою системою Луганщини.
«Росія вже кілька років розробляє і реалізує стратегію виключення України з процесу транспортування газу в Європу. Якщо ж РФ отримає повний контроль над газопроводом на Луганщині, в перспективі вона буде мати можливість знизити до мінімуму транзит газу через Україну », – пише автор.
Аналітики «Інформаційного спротиву» акцентують увагу на тому, що значна частина інфраструктури на Донбасі вже в руках росіян. Через Новопсков (і територію 114-го виборчого округу) проходить цілий пучок магістральних газопроводів («Уренгой-Новопсков», «Петровськ-Новопсков» і інші), які закінчуються в місті Ізобільному (Ставропольський край, РФ). Щоб контролювати Новопсковський хаб, росіянам залишилося роздобути цю ділянку, що проходить територією 114 округу з ключовими об’єктами в Новопскові.
«Саме для цього і може знадобитися пан Лебедєв, який знає район як свої п’ять пальців. У разі перемоги Лебедєва, «газовики» отримають формального лідера території і широкі можливості як для торгу з Банковою, так і для дестабілізації ситуації в регіоні. Цілком можливо навіть створення «Луганської газової республіки»,  – впевнені експерти.
 
Джерело: Олег Леусенко

Коментарi

Коментарiв