Сорос визнав Україну найбільшим активом для ЄС

185
Видатний американський фінансист, меценат Джордж Сорос заявив, що вважає Україну найбільшим активом для ЄС, оскільки громадяни цієї держави готові померти, захищаючи рідні землі.

«Найбільший актив Євросоюзу – Україна, чиї громадяни готові померти, захищаючи свою країну. Захищаючи себе, вони також захищають ЄС – це рідко зустрічається в Європі в наш час», – наголосив Сорос.
Крім того, він виділив чотири способи запобігання розвалу ЄС після британського референдуму щодо виходу з Європейського Союзу, що може мати серйозні наслідки і для України – передає Новое время.
На його думку, в першому чергу необхідно чітко розділити членство в ЄС і членство в єврозоні. За цим ЄС повинен задіяти величезний кредитний потенціал, який досі майже не використовували. Третім кроком має бути посилення захисту від зовнішньої агресії країн, що можуть використати слабкість ЄС у власних інтересах. Останнім пунктом плану є перегляд методів боротьби з міграційною кризою.
Експерт зауважив, що Brexit був негативним сюрпризом, проте неочікувана реакція на нього є, навпаки, позитивним сигналом, оскільки хвилювання після референдуму продемонструвало британцям можливі наслідки виходу з Євросоюзу.
«Якщо бажання бути в складі ЄС пошириться на всю Європу, то розпад ЄС, що здавався неминучим, може замість цього створити позитивний імпульс для сильнішої і кращої Європи», – підсумував Сорос.
Додамо, нещодавно Сорос спрогнозував повний розпад ЄС у зв’язку з британським референдумом. Він наголосив, що рішення Великої Британії про вихід із Європейського Союзу стало сигналом неминучого розпаду ЄС. Тим не менше, аби не допустити цього, керівництво Євросоюзу повинне якомога швидше здійснити велику кількість глобальних змін.

Коментарi

Коментарiв