В Іспанії затримали сина одіозного екс-мера Києва Черновецького

162
У Барселоні (Іспанія) в рамках спецоперації силових структур правоохоронці затримали 11 осіб, підозрюваних в участі у кримінальній організації й відмиванні коштів. Серед правопорушників є і син одіозного екс-мера Києва Леоніда Черновецького Степан.

El Mundo інформує, що Степана Черновецького затримали після обшуку в дорогому барселонському ресторані, власником якого є вірменський бізнесмен Арман Маілян, якого також затримали правоохоронці.
Відповідно до попередньої версії слідства, підозрювані використовували ресторан для відмивання коштів. Крім того, порушників підозрюють у підробці офіційних документів і податкових махінаціях. Серед затриманих здебільшого громадяни України й Російської Федерації.
Додамо, у грудні минулого року колишній мер Києва Леонід Черновецький заявив, що віддав свій бізнес сину, аби у нього самого була повноцінна можливість присвятити себе політиці в Грузії. Пізніше чиновник розпустив свою партію, оголосивши про завершення політичної діяльності, проте на початку липня цього року він заснував правозахисну організацію «Грузія майбутнього» й уже навіть встиг поширити рекламні листівки, за допомогою яких одіозний екс-глава української столиці шукає персонал.

Коментарi

Коментарiв