Рада провалить голосування за вирішальні закони, – нардеп

246
Народний депутат України Сергій Лещенко спрогнозував, що 14 липня ВРУ не зможе проголосувати за закони про спецконфіскацію чи новий склад ЦВК, оскільки для цього просто не вистачить голосів.

«Немає голосів ні на Центральну виборчу комісію, ні на спецконфіскацію, ні на інші питання, сумнівні або контраверсійні. Ухвалять закони, під які зможуть зібрати голоси і які не будуть особливо вирішальними, але для того, щоб створювати ілюзію, що ще щось затверджують і все», – зазначив в ефірі 112 Лещенко.
Крім того, він прокоментував блокування трибуни Верховної Ради, що кілька днів зривало роботу парламенту. На його думку, «всі тільки роблять вигляд»: «Кожен у своїй парадигмі, одні роблять вигляд, що вони блокують, а інші роблять вигляд, що вони працюють, а в підсумку процес стоїть, тому що немає можливості парламенту виконувати свої функції, немає голосів».
Додамо, 15 червня 2016 року ВРУ не змогла додати законопроект про спецконфіскацію до порядку денного сесії, оскільки за відповідне рішення не проголосувала необхідна кількість нардепів. Автори проекту стверджують, що його ухвалення дозволить направити до державного бюджету близько 50 мільярдів гривень, а частину з цих коштів можна буде використати для фінансування оборонного замовлення.

Коментарi

Коментарiв