Тимошенко пригрозила Порошенку і Гройсману вуличними протестами

189
Лідерка «Батьківщини» Юлія Тимошенко заявила, що опозиція розпочне організацію масових протестів, якщо влада не погодиться на зниження житлово-комунальних тарифів.

За словами лідерки «Батьківщини», опозиція вважає блокування трибуни Верховної Ради способом «посадити Порошенка, Гройсмана і всю владу в Україні, яка причетна до тарифів, за стіл переговорів». Тимошенко зазначила, що ці перемовини необхідні для повернення колишньої ціни на газ. Вона також укотре підкреслила, вимагають створити спеціальну слідчу комісію, яка би розібралася із принципами формування тарифів – передає Радіо Свобода.
«Ми будемо блокувати! А якщо нас не почують, то треба буде вам почути народ біля Адміністрації Президента, біля Будинку уряду і Верховної Ради. Вас люди ненавидять!», – заявила Тимошенко з парламентської трибуни.
Додамо, на думку експерта в галузі політології Євгена Магди, масові протести в Україні більш імовірні восени, коли населення отримає платіжки за житлово-комунальні послуги за значно більшими тарифами.
«Політики протестують проти підвищення тарифів. Але опалювальний сезон ще не почався. Відповідно, вони лише розігрівають суспільство», – зауважив політолог.

Коментарi

Коментарiв