Нерішучість влади ставить під загрозу всі досягнення реформ, – Бальцерович

194
Співголова групи стратегічних радників у Кабінету Міністрів України, польський реформатор Лєшек Бальцерович зауважив, що нерішучість влади може звести нанівець усі досягнення попередніх урядів.

В ефірі Еспресо.TV Бальцерович висловив думку, що Україні вдалося уникнути катастрофи, проте нерішучість чинної влади щодо запровадження реформ може призвести до нівелювання досягнень урядів Арсенія Яценюка й Володимира Гройсмана.
«Через агресію Росії і спадщини Януковича – це була катастрофа. Завдяки політиці попередньої і нинішньої влади Україна уникла катастрофи. Однак цю роботу не завершено. Якщо не буде втілено в життя заходи для стабілізації, раціоналізації витрат, тоді все, що було досягнуто, опиниться під загрозою. Тепер усе вирішуватиме політика», – наголосив високопосадовець.
Нагадаємо, 6 травня 2016 року в Україні розпочала роботу стратегічна група радників на чолі з Лєшеком Бальцеровичем та Іваном Міклошем. Своєю метою вони називають прискорення запровадження реформ.
«Протягом останніх двох років після подій Майдану в реформах було зроблено набагато більше, ніж за 20 років до цієї ситуації. Але ще належить зробити більше», – наголосив один із лідерів групи Іван Міклош.

Коментарi

Коментарiв