Коломойський намагався внести заставу за екс-главу «Нафтогазу»

244
Головний військовий прокурор України Анатолій Матіос повідомив, що одіозний олігарх Ігор Коломойський намагався внести заставу за екс-главу «Нафтогазу»  Олександра Кацубу загальною сумою 450 мільйонів гривень.

В інтерв’ю Лівому берегу Матіос наголосив, що намагання Коломойського внести заставу – не єдина спроба допомогти Кацубі втекти від кримінальної відповідальності. Нагадаємо, його звинувачують в участі у злочинному угрупованні колишнього Президента України Віктора Януковича.
«Із-за куліс розповім, що Антон Кіссе, якого небезпідставно вивчала СБУ в питанні причетності до ймовірного створення Бессарабської республіки, обходив пів-парламенту і збирав підписи про видачу Кацуби на поруки. Попередньо було зарезервовано 67 підписів», – повідомив головний військовий прокурор.
«Були й інші моменти. Наприклад, спроба встановити контакт з усіма можливими і неможливими керівниками, які стосуються справи Кацуби. Крім мене, адже маю репутацію не зовсім професійної людини. Але ми домоглися арешту і, на подив, виграли апеляцію. Хоча в кожен день затримання колишніх чиновників Януковича старший прокурор у справі Кулик отримував повістку від НАБУ, а генеральний прокурор повинен був просити це відомство про перенесення кримінальних процесуальних дій щодо нього на тиждень», – зауважив Матіос.
Крім того, він підтвердив причетність колишнього заступника Генерального прокурора Віталія Каська до юридичної фірми, яка «обслуговувала» корупційні схеми одіозного бізнесмена Сергія Курченка.
«Я не можу розкривати таємницю слідства. Те, що Кулик наговорив в інтерв’ю, захищаючи себе – його право. Наговорив він багато чого, і я змушений це підтвердити. Дійсно, юридичним опікуном, хедлайнером всіх схем Курченка є юридична компанія – надзвичайно потужна, професійна, впізнавана – «Арзінгер». Колишній компаньйон, керуючий партнер компанії «Арзінгер» – Віталій Касько. Щодо Віталія Каська незаконного збагачення НАБУ не знайшло. Стосовно Кулика активно розслідують. Я не вірю в збіг і підозрювати не хочу, але і не маю ніяких документальних підстав говорити, що це випадковість», – наголосив високопосадовець.

Коментарi

Коментарiв