Парубій обізвав нардепів «папуасами» й закрив засідання Ради

168
Глава ВРУ Андрій Парубій укотре протягом останнього часу був змушений закрити ранкове засідання парламенту у зв’язку з запуском дрона.

Закриваючи засідання, Парубій висловив обурення з приводу поведінки низки нардепів, зокрема йдеться про запуск дрона в сесійній залі під час розгляду законопроекту щодо Національної комісії з врегулювання в галузі енергетики й комунальних послуг.  
«Такого ще не було. Як папуаси поводять себе деякі депутати», – наголосив глава Верховної Ради в ефірі 112.
Крім того, він оголосив, що о 16:00 народні обранці повинні зібратися на вечірнє засідання.
Додамо, безпілотник із ложі, де зазвичай перебувають судді, запустив народний депутат від фракції «Батьківщина» Ігор Луценко. У зв’язку з цим перший віце-спікер ВРУ Ірина Геращенко закликала притягнути ініціаторів цієї акції до відповідальності.
«Я як перший заступник голови Верховної Ради хочу офіційно звернутися до регламентного комітету з вимогою розглянути на комітеті порушення статті 51 регламенту Верховної Ради, який забороняє народним депутатам вносити до зали та використовувати під час проведення пленарного засідання плакати, гучномовці, інші предмети, метою яких не є забезпечення законодавчої діяльності. Я вимагаю від українського парламенту розглянути це порушення і порушників на три дні позбавити права відвідувати засідання Верховної Ради та голосувати. Ми не повинні дозволяти пройдисвітам, які випадково опинилися в сесійній залі, перетворювати вищий законодавчий орган парламенту на цирк», – підкреслила Геращенко.

Коментарi

Коментарiв