РФ і далі вважатиме себе наддержавою й зазіхатиме на чужі території, – експерт

186
Політичний аналітик Валентин Краснопьоров прокоментував результати Варшавського саміту НАТО 8-9 липня цього року, зосередившись на його ролі для Росії.

«Вони вірять у те, що їхня військова міць дозволяє їм на рівних розмовляти з будь-якою країною. РФ продовжуватиме вважати себе світовою наддержавою та виставлятиме свої претензії на інші території», – висловив думку в інтерв’ю Слову і Ділу аналітик.
Він підкреслив, що в цій ситуації найважливіше – які дії зробить Альянс надалі, оскільки його військовий контингент Організації Північноатлантичного договору є лише його першим кроком на шляху стримування агресії Кремля.
«НАТО перебуває в новому геополітичному періоді й тихо-спокійно вже не буде. Доведеться боротися з РФ не на фінансовому, економічному, а саме на військовому полі. Що швидше Альянс це зрозуміє, то краще», – підкреслив експерт.
Він спрогнозував, що конфронтація лише посилюватиметься. Російська влада й надалі використовуватиме наявні ресурси й буде готова відправити своїх громадян у будь-який куточок світу, внаслідок чого вони загинуть «за якусь незрозумілу ідею Путіна».
«Європа – це територія прав людини. Вони не будуть вести «гібридну» війну. Путін це бачить. Він піде на брудні дії, часом неадекватні. Європа цього боїться. Головне питання зараз у тому, наскільки дії НАТО, ухвалені на Варшавському саміті, просуватимуться. Якщо прогресу не буде, РФ зможе дозволити собі ще більше», – підсумував Краснопьоров.

Коментарi

Коментарiв