РФ відхрестилась від статусу агресора й заяв про підготовку до війни

170
Офіційний представник Міністерства закордонних справ РФ Марія Захарова заявила, що Росія ніколи не була агресором і не готується до війни з НАТО.

«Ми до війни не готуємося. У нас абсолютно інше завдання і інше життя. Ви повинні зрозуміти це – для російської людини немає нічого страшніше війни. Ми втратили 20 мільйонів за ХХ століття лише під час Другої світової війни. Для будь-якої людини в Російській Федерації немає нічого страшніше війни», – цитуєУкрінформ Захарову.
За її словами, Альянс намагається позиціонувати Російську Федерацію як агресора, проте насправді це не так.
«Найбільш кровопролитні війни, які були на території моєї країни, – це були війни, в ході яких на нас нападали. І коли я зараз кожен день читаю ваші газети, в яких говориться, що Росія – це агресор, мені смішно», – заявила дипломат, додавши, що завжди нападали на РФ, а не навпаки.
Вона також зазначила, що Росія хоче, щоб їй дозволили розвиватися, проте «як тільки РФ доходить до певного рівня свого розвитку, починається агресивна зовнішня діяльність у її бік, спрямована на стримування».
Додамо, 14 липня 2016 року представник США при ОБСЄ, посол Даніель Байєр заявив, що «обструкціонізм та навмисне внесення Росією плутанини викликає сумніви у її прихильності мирному врегулюванню конфлікту». За його словами, дії РФ щодо ескалації конфлікту на Сході України є лицемірством і підбурюванням.

Коментарi

Коментарiв