Путін навмисне збільшуватиме кількість обстрілів на Донбасі, – експерт

264
Експерт у галузі політології Тарас Березовець прокоментував заяви про те, що Мінські домовленості зайшли у безвихідь і не приносять жодних результатів.

На думку Березовця, Мінські домовленості виконали надзвичайно важливу функцію, навіть попри заяви про безвихідь Мінських перемовин. За його словами, без цього Україна зазнала би значно більших втрат.
«Ми бачимо, що сьогодні наростає ескалація на сході країни. І є така думка, що сьогодні Путін навмисне буде намагатися збільшити кількість обстрілів на сході. І 25-а річниця незалежності України. Тому Мінські домовленості мають залишатися в силі до їхнього повного виконання. Тому що, якщо ми відмовляємося від Мінських домовленостей, відповідно будуть зняті всі санкції з Російської Федерації», – зауважив в інтерв’ю Радіо Свобода експерт.
Він нагадав, що Президент України Петро Порошенко виступив за те, аби Мінські домовленості залишилися чинними. Проте, з іншого боку, потрібно чекати нових форматів санкцій проти РФ, оскільки, на думку того ж Порошенка, нинішній вид цих обмежень, оголошених ще 2014 року, уже вичерпав себе.
Крім того, Березовець прокоментував візит Державного секретаря США Джона Керрі до РФ і його значення для врегулювання конфлікту на Донбасі: «Так, дійсно, це важливий візит. Сьогодні адміністрація президента Барака Обами до закінчення своїх повноважень намагається знайти ключ до розв’язання проблеми».
«Із іншого боку, ми знаємо, що США не є учасником сьогодні домовленостей у «мінському форматі». Це відбувається без них. З іншого боку, сам Барак Обама хоче піти з Білого дому, як миротворець, як людина, яка знайшла вирішення ключових проблем міжнародної безпеки. І в цьому контексті ті події, які відбуваються на Донбасі за участі Росії – одні з пріоритетних», – наголосив політолог.

Коментарi

Коментарiв