Геращенко й Парасюк зчинили скандал через дрон і кнопкодавство

171
Народні депутати України Володимир Парасюк і Ірина Геращенко вирішили ознаменувати останній день роботи парламенту перед канікулами гучною сваркою і з’ясувати, «хто пройдисвіт».

Причиною сварки між Парасюком і Геращенко стало кнопкодавство і дрон, який 14 липня запустили в Раді. Перепалка між парламентарям виникла під час виступу в Раді з «різних питань» – передає 112.
Парасюк звинуватив Геращенко в тому, що вона не коментує кричущі випадки кнопкодавства у ВРУ, проте приділила значну увагу інциденту з дроном. Зокрема, нардеп продемонстрував відео, на якому зафіксовано випадки кнопкодавства народними депутатами від «Блоку Петра Порошенка» й «Опозиційного блоку» під час важливих голосувань.
У відповідь на ці звинувачення Геращенко зазначила, що дрон літав у сесійній залі над вагітними жінками, а «так чинять тільки пройдисвіти». Щодо нагадувань про те, що нардеп Ігор Луценко, який запустив апарат, є героєм і учасником Майдану, Геращенко заявила, що «фронтовики й герої нині на фронті». Її промова супроводжувалася криками «Ганьба» від інших нардепів.
Нагадаємо, 14 липня глава ВРУ Андрій Парубій укотре протягом останнього часу був змушений закрити ранкове засідання парламенту у зв’язку з запуском дрона. За словами низки нардепів, це було ініційовано задля боротьби з кнопкодавством.
«Технологічний прогрес на стражі законності. Тепер квадрокоптер фіксує кнопкодавів. Коаліція в істериці. Вони не знають, що робити. Будуть вимушені тепер ходити на роботу», – заявив депутат Борислав Береза.

Коментарi

Коментарiв