ГПУ відкрила справу проти Олега Ляшка за погрози прокурору

174
Генеральна прокуратура України відкрила справу проти лідера Радикальної партії Олега Ляшка, звинувативши його у погрозі співробітнику правоохоронного органу.

Лівий берег інформує, що раніше теж представник Радикальної партії Андрій Лозовий виклав на своїй сторінці у Facebook відео, на якому Ляшко погрожує прокуророві Чернігівської області Віктору Носенку.
«Послухай мене, морда! Коли поміняється влада, знаєш, де ти будеш сидіти за фальсифікацію справи? Схуднеш утричі. Ти на себе в дзеркало давно дивився, свиня? У тебе хабарі з вух лізуть, і з носа лізуть. І ти прокурор області? Ти, порося, іди в відставку, пиши заяву, бо ми тебе винесемо на вилах звідти. Зрозумів?», – заявив Ляшко під час телефонної розмови з Носенком.
Уже в день оприлюднення відео Головне слідче управління ГПУ внесло відповідні відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених  статтями Кримінального кодексу про погрозу насильством щодо працівника правоохоронного органу у зв’язку з виконанням цим працівником службових обов’язків і вплив у будь-якій формі на працівника правоохоронного органу з метою перешкодити виконанню ним службових обов’язків або добитися ухвалення незаконного рішення.
ГПУ розпочала невідкладні слідчі та процесуальні дії. Зокрема, до Верховної Ради направлено листа та повістки щодо виклику народних депутатів України, які можуть бути свідками вчинення злочину щодо наявних матеріалів.

Коментарi

Коментарiв