Невідомі двічі за добу напали на главу Transparency International Україна

224
Уночі 16 липня невідомі пограбували главу Transparency International Україна Андрія Марусова, викравши важливі документи організації.

На своїй сторінці у Facebook Марусов повідомив, що напад стався у Києві, на Подолі. За його словами, нападник назвав його на ім’я й викрав із документацією щодо поточної діяльності й архіву громадської організації Transparency International Україна. Активіст підкреслив, що полісмени не затримали грабіжника, хоча все відбулося на очах патрульних і свідків.
Більше того, коли Марусов уранці повертався із відділку поліції, на нього напали вдруге. Крадій намагався забрати фотоапарат, на якому було знімки попередніх нападників.
«Я схильний це розцінювати як грубий тиск на українське відділення Transparency International у зв’язку з його принциповою антикорупційною діяльністю», – наголосив глава організації.
«Ми засудили відновлення на посаді військового прокурора Костянтина Кулика, який підозрюється Національним антикорупційним бюро у незаконному збагаченні. Протягом тижня головний військовий прокурор Анатолій Матіос і Костянтин Кулик публічно звинуватили члена правління Transparency International Україна Віталія Каська в тому, що він нібито гальмував розслідування корупційної діяльності Курченка. Зовсім недавно подібні звинувачення звучали з боку народних депутатів, близьких до оточення Сергія Пашинського, голови парламентського комітету з питань оборони і безпеки», – зауважив активіст.
«Я не вірю у випадковий збіг цих обставин, хоча й не маю документального підтвердження навмисного характеру крадіжки й нападів», – підсумував Марусов.

Коментарi

Коментарiв