Луценко анонсував оприлюднення перших декларацій доброчесності

180
Глава ГПУ Юрій Луценко і керівник робочої групи з питань проведення таємної перевірки доброчесності прокурорів Петро Шкутяк заявили, що вже 18 липня на сайті відомства оприлюднять перші декларації доброчесності.

Шкутяк повідомив, що до 23 липня 2016 року декларації доброчесності зобов’язані заповнити всі працівники прокуратури, а вже 25 липня їх оприлюднять на сайті ГПУ й на сторінках регіональних прокуратур. Він підкреслив, що здебільшого це стосується керівників.
«Буде можливість побачити дві декларації – декларацію доброчесності і декларацію податкову, і якщо в когось будуть зауваження, можна буде одразу подати інформацію», – зауважив керівник робочої групи з питань проведення таємної перевірки доброчесності прокурорів.
За словами глави ГПУ, «декларація доброчесності вимагає від прокурора відповіді на питання, через які може бути знятий з посади згідно з законом працівник прокуратури – за вчинки, що ставлять під сумнів чесність і об’єктивність працівників прокуратури».
Луценко також наголосив, що щодо цієї інформації здійснюватимуть службову перевірку, тому вона не може бути анонімною. Крім того, він зазначив, що «це повинні бути не чутки, а конкретні встановлені факти».
Додамо, ініціатори подання «декларацій доброчесності» оголосили, що громадські організації, які подадуть найбільше доведених матеріалів, увійдуть до громадської ради при прокуратурі – передає Радіо Свобода.

Коментарi

Коментарiв