Петро Олещук: «Росія визнає терор єдиним засобом зовнішньої політики»

173
Як справедливо відзначають деякі коментатори, пропозиції «дружити» з боку Росії лунають європейцям лише після чергового теракту. Росія вустами своїх сенаторів та прем’єрів натякає, що, мовляв, у них є «магічна кнопка», і якщо вони її натиснуть, то все припиниться.
Але тут є ще один цікавий момент.
Показово, що в Кремлі свято вірять, що лише загрози терору – це єдина причина, чому з ними можуть «дружити».
От нас уже третій рік так переконують «дружити». До цього була «операція з примусу до миру» в Грузії. Ще раніше вони вчили «братської любові» Молдову і т.д.
Так от. Росія визнає ТЕРОР єдиним засобом зовнішньої політики. Звісно, вона цього не говорить відкрито, але постійно натякає. Причому, робить це так «товсто», що треба бути дебілом, аби не зрозуміти це.
До речі, останнє інтерв’ю Караганова німцям – це черговий «натяк». Не знаю, коли вже європейці це збагнуть. РОСІЯ – основне джерело терору. Бо терор – єдиний засіб російської політики.
Вони просто не знають інших способів. Терор. Ну ще підкуп. Все. І дійсно, як ще впливати вони можуть? Демонструвати інтелектуальну та культурну перевагу? Підвищувати привабливість через впровадження інноваційних проектів? Культурний обмін? Наука… Не смішно навіть.
Отож, хто джерело терору в Європі?
 
Джерело: Петро Олещук

Коментарi

Коментарiв