Довибори в Раду: мінування в Херсоні та «смерть» кандидата

235
Представник Департаменту комунікації Національної поліції України повідомив, що майже 15 виборчих дільниць на Херсонщині відновили роботу після повідомлення про мінування.

Станом на 10:00 відкрилися 1141 із 1142 виборчих дільниць. Стосовно майже півтора десятка дільниць на Херсонщині надійшли повідомлення про мінування, однак зараз вибори знову тривають. Із загальної кількості дільничних комісій, що відкрилися, 6 розпочали свою роботу із затримкою у зв’язку з організаційними питаннями – заміною членів комісій. Ще 1 комісія поки не відкрилася. Крім того, у Херсонській області вже після відкриття виборчих дільниць до поліції надійшли повідомлення про мінування 13 дільниць. Виборці з приміщень для голосування були евакуйовані. Після обстеження дільниць вибухотехніками виборчий процес відновився, – йдеться в повідомленні.
Раніше ТСН повідомив, що вранці 17 липня в Херсоні невідомі «замінували» 8 виборчих дільниць. Нині правоохоронці працюють над встановленням особи «телефонного терориста» для притягнення його до кримінальної відповідальності.
Додамо, 17 липня в Україні в семи одномандатних округах відбуваються довибори до Верховної Ради. Цього разу кандидати вдалися до дивних способів усунення конкурентів. Зокрема, На Луганщині «поховали» кандидата Сергія Шахова. Громадянська мережа «ОПОРА» інформує, що о 7 ранку у Новопскові поширили листівки з рейковим повідомленням про його смерть.

Коментарi

Коментарiв