Олег Леусенко: «З’явились докази причетності Кремля до подій у Туреччині»

193
Спроба військового перевороту в Туреччині інспірована Москвою. Кремль вдало використав невдоволення турецьких військових політикою ісламізації країни. Таку думку висловив волонтер Юрій Касьянов: «Не здивуюся, якщо агенти Москви брали участь у підготовці путчу. І напередодні виступу – злили задум заколотників Ердоґану. Така версія пояснює багато – і раптовий відліт президентського літака, і непотрібний обстріл парламенту, і театральність всього дійства, і легкість, із якою вірні Президенту сили покінчили із заколотом».
Тепер, на його думку, у Ердоґана розв’язані руки: «І ці руки сверблять відновити смертну кару, щоб фізично знищити і так розчавлену опозицію. Подальша ісламізація Туреччини призведе до відриву країни від Європейської цивілізації, і до послаблення НАТО. А це саме те, що потрібно Путіну».
Нардеп Найєм Мустафа Також вважає, що переворот в Туреччині історично вигідний саме Кремлю. Тим часом, раніше Тейіп Ердоґан заявляв, що за спробою перевороту стоїть Фетхуллах Ґюлен, у свою чергу Фетхулах Ґюлен заперечує причетність до заколоту, в інтерв’ю ЗМІ заявив, що до перевороту причетні російські спецслужби.
Що характерно, екс-дружбан правосеків нардеп Борислав Береза ​​заявив, що Ердоґан зробив помилку, коли посварився з Росією. Щось занадто часто Береза ​​став палитися на простих речах. Нагадаю, саме він іронізував над перейменуванням Московського проспекту у проспект імені Степана Бандери.
З’явилися докази причетності Росії до спроби військового перевороту в Туреччині в ніч на 16 липня. Таку інформацію розповсюдило видання Аль-Джазіра, посилаючись на інформацію приватної розвідувальної компанії Stratfor.
Зокрема, стало відомо про те, що поблизу турецько-сирійського кордону тиждень тому був створений і до сих пір продовжує функціонувати оперативний штаб російських військових, які нібито виступають в ролі «радників путчистів».
Крім того, розвідники встановили, що спецслужби РФ за кілька днів до путчу в Туреччині тісно контактували з його керівниками і організаторами. Також вдалося з’ясувати, що після того, як країни НАТО з початком повстання відключили свої супутники зв’язку, якими користувалася турецька армія, зв’язок продовжували підтримувати через російський супутник над північно-західною частиною Індійського океану.
Розвідувальна компанія також з’ясувала, що дії авіації путчистів координувалися російськими військовими, які дислокуються на території Сирії й Вірменії. При цьому, зв’язок між силами авіації, що залишилися лояльними до законного уряду Туреччини в прикордонних районах із Сирією, посилено придушувалася російськими засобами радіоелектронної боротьби.
 
Джерело: Олег Леусенко

Коментарi

Коментарiв