Порошенко пообіцяв покарати винних у трагедії рейсу М17

166
Президент України Петро Порошенко заявив, що винні у трагедії рейсу М17 обов’язково будуть покараними.

«Україна пам’ятає кожного загиблого МН17. Тероризм неприпустимий у будь-якій формі, а винні в цій трагедії повинні бути покарані!», – йдеться в заяві, опублікованій прес-службою Президента.
Глава держави також підкреслив, що Україна у співпраці з іншими державами, чиї громадяни постраждали внаслідок цієї трагедії, докладає максимум зусиль, аби винні понесли заслужене покарання.
«Цивільний літак, малайзійський «Боїнг-777», збили російські терористи із завезеної з Росії зброї російського виробництва. Сьогодні багато вже зроблено для того, щоб злочинці відбули заслужене покарання. Рада безпеки Нідерландів провела всеосяжне технічне розслідування причин катастрофи. Під егідою Офісу прокурора Нідерландів зараз завершується кримінальне розслідування злочину», – зазначив Порошенко.
Президент також зауважив, що російська влада перешкоджає здійснювати розслідування цієї катастрофи: «Росія, зловживаючи правом вето, заблокувала рішення Ради Безпеки ООН про створення Міжнародного трибуналу для розслідування аварії МН17, що є непрямим і логічним доказом її причетності до злочину. Незважаючи на це, ми спільно з партнерами робимо все необхідне для забезпечення притягнення до відповідальності всіх винних у цій трагедії».
Нагадаємо, рівно два роки тому, 17 липня 2014 року на Донеччині терористи збили пасажирський літак Boeing 777 Малайзійських авіаліній, унаслідок чого загинуло 295 осіб пасажирів і членів екіпажу.

Коментарi

Коментарiв