Аваков прокоментував чутки про можливий переворот в Україні

237
Глава Міністерства внутрішніх справ України на тлі подій у Туреччині й Єревані прокоментував можливість перевороту в нашій державі.

«Розраховую, що поширення розмов про можливий збройний переворот – лише дурість, а не привід провести репресії проти добробатів і патріотів», – наголосив у своєму Facebook глава МВС.
Він також зауважив, що «роздум стосується і ідіотів і занадто розумних».
Додамо, нещодавно народний депутат від «Батьківщини» Ігор Луценко заявив, що в Україні вже розпочалася підготовка до військового перевороту, й залишилося лише визначити дату.
«Одночасно декілька озброєних частин сьогодні майже неприкрито декларують своє бажання прийти до влади силовим шляхом. Підкреслюю – йдеться не про якісь неформальні збройні структури на кшталт Правого сектору зразка 2014 року, йдеться про те, що офіційні, формально контрольовані державою, організовані й натреновані загони з важкою бронетехнікою і Бог знає яким іще озброєнням загони особливо не криючись, планують деталі свого приходу до влади», – зазначив нардеп.
За його словами, за цією підготовкою стоять політики найвищого ешелону, в тому числі і з так званої «стратегічної сімки». Крім того, він оголосив, що очільник силових структур уже почали активну роботу над розробкою алгоритму дій для збройного встановлення власної влади.

Коментарi

Коментарiв