Гройсман анонсував поїздку до Брюсселя для обговорення безвізового режиму

157
18 липня Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман повідомив, що цього тижня запланував поїзду до Брюсселя задля обговорення безвізового режиму з ЄС.

«У мене запланована поїздка до Брюсселю. Ми хочемо отримати чіткий сигнал щодо продовження нашої співпраці з Європейським Союзом, особливо нас цікавить запровадження безвізового режиму», – повідомив на своїй сторінці у Facebook глава Кабінету Міністрів України.
Також у вже традиційному щотижневому зверненні до українців Гройсман анонсував засідання уряду задля обговорення питання щодо ефективної промислової політики: «Економіка є нашим наскрізним пріоритетом і я вважаю, що Україна якнайшвидше повинна стати сильною державою».
Додамо, крім України, на рішення Європейського Союзу щодо візової лібералізації чекають Грузія, Туреччині й самопроголошена республіка Косово. Раніше українська влада прогнозувала, що Україна отримає безвізовий режим із країнами ЄС уже влітку 2016 року, проте з часом ці терміни змінилися, тож нині українці чекають на резолюцію Євросоюзу щодо скасування візових правил принаймні до кінця року.
Крім того, 7 липня Комітет Європейського парламенту у закордонних справах переважною більшістю голосів затвердив рішення з рекомендацією якнайшвидше скасувати візи для короткострокових подорожей громадян України Шенгенською зоною.

Коментарi

Коментарiв