Нардепи можуть зібратися на позачергове засідання ВРУ попри канікули

176
Спікер ВРУ Андрій Парубій заявив, що 24 серпня парламентарі можуть зібратися на позачергове засідання на честь Дня Незалежності України.

У коментарі Інтерфакс-Україна глава Верховної Ради зауважив, що після поточного тижня народні обранці можуть піти у відпустку. Про це він розповів під час прес-конференції 18 липня.
Тим не менше, за його словами, більшість керівників фракцій повідомили, що більшість парламентарів під час перерви між сесіями перебуватимуть в Україні, тому в разі необхідності нардепи матимуть змогу оперативно зібратися на позачергове засідання ВРУ.
Нагадаємо, вранці 12 липня під будівлею Верховної Ради України зібралися активісти, які вимагали від нардепів забути про відпустку, оскільки парламент не ухвалив десятки надважливих законопроектів. Учасники акції принесли з собою пляжний інвентар, зазначивши, що парламентарі можуть виходити сюди на кілька хвилин, відпочивати і працювати далі.
Попри заклики активістів, 15 липня спікер Верховної Ради закрив IV сесію парламенту VIII скликання й оголосив, що народні обранці зберуться на наступну сесію згідно з регламентом – 6 вересня.

Коментарi

Коментарiв