Яценюк змусив українців повірити у міф про «Раду-3», – нардеп

230
Народний депутат України від «БПП» Сергій Лещенко висловив думку, що Верховній Раді необхідно розробити принципово нову систему реєстрації парламентарів, оскільки запропонований Арсенієм Яценюком спосіб є недієвим.

В ефірі 112 Лещенко зауважив, що для забезпечення персонального голосування в парламенті ВРУ необхідно розробити принципово нову систему реєстрації народних обранців.
«Це міф, в який змусив повірити українське суспільство Арсеній Яценюк, коли був спікером. Немає системи «Рада-3», вона не готова до впровадження. Я думаю, що тут треба вести взагалі про принципово нову систему, коли і вхід в парламент буде фіксуватися терміналами, ти зайшов через картку в сесійну залу, і не можеш вийти по чужій картці до зали. І відразу, якщо ти виходиш з сесійної зали, то карта дезактивується, і так далі. Тому, нам треба шукати вже нові підходи», – наголосив нардеп.
Нагадаємо, 14 липня 2016 року глава ВРУ Андрій Парубій укотре протягом останнього часу був змушений закрити ранкове засідання парламенту у зв’язку з запуском дрона. Пізніше нардепи Володимир Парасюк і Ірина Геращенко вирішили ознаменувати останній день роботи парламенту перед канікулами гучною сваркою і з’ясувати, «хто пройдисвіт».
Парасюк звинуватив Геращенко в тому, що вона не коментує кричущі випадки кнопкодавства у ВРУ, проте приділила значну увагу інциденту з дроном. Зокрема, нардеп продемонстрував відео, на якому зафіксовано випадки кнопкодавства народними депутатами від «Блоку Петра Порошенка» й «Опозиційного блоку» під час важливих голосувань.
У відповідь на ці звинувачення Геращенко зазначила, що дрон літав у сесійній залі над вагітними жінками, а «так чинять тільки пройдисвіти». Щодо нагадувань про те, що нардеп Ігор Луценко, який запустив апарат, є героєм і учасником Майдану, Геращенко заявила, що «фронтовики й герої нині на фронті». Її промова супроводжувалася криками «Ганьба» від інших нардепів.

Коментарi

Коментарiв