Політтехнолог назвав події в Туреччині уроком для української влади

196
Політтехнолог, громадський діяч, глава Київської міської організації політичної партії «Справедливість» Віктор Думенков проаналізував, які уроки має засвоїти українська влада зі спроби військового перевороту в Туреччині.

За словами Думенкова, між турецькою й українською владою є величезна різниця. У той час, коли Туреччина мовчки виконувала програму реформ, наші народні обранці, прикриваючись ім’ям Майдану і війною, лише продовжують створювати ілюзію змін, усе більше заганяючи населення у злидні.
«При цьому, якщо що, то кожен опозиціонер, який критикує такі дії влади, відразу або популіст, або агент Кремля. Іноді мені така риторика влади нагадує більшовиків, які оголошують всіх незгодних із антилюдською політикою комуністичного режиму контрреволюціонерами і ворогами народу», – зауважив у статті для Лівого берега експерт.
Він підкреслив, що спроба військового перевороту продемонструвала, як можна провести антитерористичну операцію всього за кілька годин. На його думку, якби Україна щодо Криму й Донбасу діяла так само, як турецька влада в Анкарі та Стамбулі, сьогодні ми б не думали, як із українських територій вигнати окупанта.
«По-друге, ми стали свідками того, як люди йдуть за своїм президентом. І роблять вони це не за гроші, не під впливом страху, а виключно через розуміння, що цей президент зробив для своєї країни досить, щоб мати повагу і любов народу», – наголосив Думенков.
Крім того, як він зауважив, що Ердоґан продемонстрував майстер-клас для наших політиків щодо справжньої люстрації. Всього за кілька годин у Туреччині було звільнено близько 3 тисяч прокурорів і суддів, що українська влада не може зробити вже кілька років.
«Переймаючись питанням, чи потрібен Україні свій Ердоґан, я відповім, що так, він нам потрібен. Він необхідний Україні, щоб врятувати нашу державу від крадіїв, що засіли на Печерських пагорбах і розривають країну на частини навіть серйозніше їх попередників. Він потрібен для того, щоб наші діти мали гарантоване право на якісну освіту, а не перетворювалися на армію неосвіченої, дешевої робочої сили. Нам потрібен свій Ердоґан, щоб відкрити Україну для інвестицій, створити прозорі умови роботи для бізнесу, а не стояти з простягнутою рукою, в надії, що МВФ або Світовий Банк перерахує черговий транш, за який будуть розраховуватися наші внуки і правнуки», – підсумував автор.

Коментарi

Коментарiв