Новий Прем’єр Британії «показала зуби» Кремлю

215
Новопризначений Прем’єр-міністр Великої Британії Тереза Мей зробила гучну заяву, в якій гостро розкритикувала політику Президента РФ Владіміра Путіна.

Перед голосуванням парламенту за модернізацію ядерного щита Мей, яку вже охрестили «другою Залізною Леді», заявила, що Британія не може дозволити собі ослаблення свого захисту – передає ТСН.
За її словами, реальною загрозою для країни є Північна Корея й Російська Федерація, проте саме РФ є тією державою, чия зухвала поведінка загрожує безпеці Великої Британії.
«Немає жодних сумнівів у готовності Президента Путіна підірвати засновану на правилах міжнародну систему заради власної вигоди», – наголосила новообрана глава британського уряду, яка вважаю анексію Криму демонстрацією «реальних намірів Путіна».
«Загрози від таких країн як Росія та Північна Корея залишаються реальними. Після нашого огляду Стратегічної оборони та безпеки стало зрозуміло, що наразі продовжує існувати ризик подальшого поширення ядерної зброї», – підкреслила високопосадовець.
«Ми маємо переконати будь-яких потенційних агресорів, що наслідки від атаки на Британію будуть набагато відчутнішими за вигоду від нападу. Ми маємо бути готовими обмежити загрозу для наших життів та засобів для існування тих поколінь, які ще тільки мають народитися», – заявила Мей.

Коментарi

Коментарiв