Тимошенко з олігархами вирішила піти в наступ на Порошенка

144
Низка експертів прокоментували заяву лідерки «Батьківщини» Юлії Тимошенко про фальсифікацію результатів довиборів до Верховної Ради України.

«Те, що в авангарді боротьби з владою сьогодні виступає саме Тимошенко, не випадково. Є інформація про те, що пару тижнів тому у Відні пройшла її зустріч із олігархами Дмитром Фірташем, Ігорем Коломойським і Ринатом Ахметовим. Було вирішено перейти в наступ на Президента Петра Порошенко. На думку учасників переговорів, він сконцентрував у своїх руках стільки влади і економічних важелів, що це ставить під загрозу позиції його конкурентів у політиці і бізнесі», – цитуєПолитНавигатор директор Київського інституту глобальних стратегій Вадима Карасьова.
Схожої думки дотримується і політолог Віктор Уколов: «На загострення ситуації працює Тимошенко, Радикальна партія Олега Ляшка й «Опозиційний блок». Планується, що пік цього загострення відбудеться восени».
Експерти стверджують, що саме у вересні українці повною мірою відчують чергове підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги. Зокрема, в Києві це вже буде сьоме зростання цін після перемоги Майдану, проте цього разу воно буде значно відчутнішим.
Першим тривожним дзвінком для влади вже стали акції протесту, влаштовані у Києві 6 липня профспілками і декількома політичними партіями. На відміну від попередніх подібних виступів, цього разу учасників було не пару сотень, а, за різними оцінками, від 10 тисяч до 20 тисяч. Фахівці запевняють, що восени, коли в країні традиційно загострюється протестна активність, акції очікуються ще більш масові.

Коментарi

Коментарiв