Турчинов допустив можливість оголошення воєнного стану

268
Глава РНБО Олександр Турчинов заявив, що відомство може внести до порядку денного питання щодо оголошення воєнного стану в Україні.

У своєму зверненні глава Ради національної безпеки й оборони України зауважив, що «активні агресивні дії російських окупаційних військ призводять до системного погіршення ситуації на Сході нашої країни» – передає Українська правда.
«Безперервні обстріли з використанням російськими агресорами забороненої Мінськими угодами потужної зброї, сучасних засобів наведення та корекції вогню призводить до значних втрат серед наших військових. Протягом останньої доби ми втратили 21 військовослужбовця, з яких 7 – загинуло, 14 – поранено», – наголосив Турчинов.
Він також зазначив, що Україна проінформувала своїх західних партнерів щодо порушення країною-агресором Мінських домовленостей: «У випадку продовження цих небезпечних тенденцій, Україна буде вживати всі необхідні заходи для захисту цілісності нашої країни та безпеки громадян, аж до внесення до порядку денного РНБО питання щодо введення воєнного стану».
Додамо, протягом доби з 18 на 19 липня в зоні проведення антитерористичної операції на тимчасово окупованому Донбасі загинуло семеро українських військовослужбовців, іще 14 отримали поранення.

Коментарi

Коментарiв