Гройсман заявив про виконання всіх умов для отримання безвізового режиму

167
19 липня Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман здійснив зустріч із президентом Європейської ради Дональдом Туском, під час якої обговорив візову лібералізацію української сторони з державами ЄС.

Під час бесіди було обговорено першочергові питання порядку денного Україна-ЄС. Володимир Гройсман закликав Дональда Туска долучитися до ухвалення рішень щодо найшвидшого запровадження безвізового режиму для громадян України, завершення ратифікації Угоди про асоціацію України з Європейським Союзом, підписання Угоди про спільний авіаційний простір між Україною та ЄС, – ідеться в повідомленні Урядового порталу.
Глава українського уряду заявив, що країна виконала всі зобов’язання, передбачені умовами домовленостей для отримання візової лібералізації з країнами Європейського Союзу.
Також зазначено, що однією з основних тем для перемовин була ситуація на тимчасово окупованих територіях Донбасу й імплементація Мінських домовленостей. Український Прем’єр поінформував європейських партнерів про заходи щодо виконання Україною своїх політичних зобов’язань, передбачених Мінськими домовленостями.
У цьому контексті Прем’єр-міністр подякував за ухвалення 1 липня рішення ЄС щодо продовження до 31 січня 2017 року економічних санкцій проти Російської Федерації. «Санкції проти Росії – ефективні. Вони мають діяти до повного виконання Російською Федерацію зобов’язань, передбачених Мінськими домовленостями», – підкреслив Гройсман.
У свою чергу глава Європейської ради заявив, що ЄС продовжить підтримувати Україну на шляху запровадження й реалізації реформ. Крім того, Туск високо оцінив роботу нового складу Кабінету Міністрів України протягом перших 100 днів виконання обов’язків.

Коментарi

Коментарiв