Парламент пішов на канікули, залишивши державу по вуха в проблемах, – експерт

186
Політичний експерт Євген Магда висловив думку, що українським політикам варто зробити важливі висновки з подій у Туреччині, проте, натомість, парламентарі пішли на канікули.

«Безпосереднього впливу на ситуацію в Україні спроба перевороту не матиме. Але те, що Ердоґан, швидше за все, буде закручувати гайки і втілювати принцип: «горе переможеним» стає очевидним», – зауважив у коментарі 24 Магда.
За його словами, поява ще однієї авторитарної держави в Чорноморському басейні точно не в інтересах України.
«Нашим політикам треба робити відповідні висновки, не гаяти часу і створювати більш якісну українську державу. Зокрема, здійснювати реальні зміни, робити конкретні кроки для побудови сильної держави. А наш парламент пішов на канікули, залишивши державу з багатьма нерозв’язаними проблемами», – наголосив експерт.
Також він підкреслив, що українська влада повинна якомога швидше приступити до розробки стратегії повернення анексованого Росією Кримського півострова: «У Чорноморському регіоні Україні насамперед необхідно оприлюднити стратегію повернення Криму, яку вже довго обіцяють, але на державному рівні її так і не показали. Невідомо, чи існує вона взагалі в природі. Якщо ми не будемо говорити про Крим, то і весь світ тим більше про це мовчатиме. Навряд чи Туреччина визнає Крим російським, але треба розуміти, що для нас це важливий і показовий момент».

Коментарi

Коментарiв