Соцмережі вибухнули обуренням через убивство Шеремета

197
Користувачі соціальних мереж почали гостро критикувати владу у зв’язку з убивством відомого журналіста Павла Шеремета, який уранці 20 липня загинув унаслідок вибуху автомобіля в самому центрі Києва.

Нагадаємо, близько 8:00 20 липня в центрі Києва пролунав вибух. Машина відомого журналіста, ведучого радіопрограми «Вести» Павла Шеремета вибухнула на перехресті вулиць Богдана Хмельницького та Івана Франка. Журналісти й експерти вже почали пропонувати перші ймовірні версії вбивства.
«Це вже повний бєспрєдєл! Усі грані перейдені! Президент Петро Порошенко! Якщо ви хотіли свого Гонгадзе, ви його отримали. Тепер будете з цим жити. І повірте, все тільки починається. Тепер журналісти відчувають, що в очолюваній вами країні вони повністю беззахисні. Не чекайте від них підтримки. Можете скільки завгодно обіцяти взяти під особистий контроль і розібратися. Воно не працює», – заявив у своєму Facebook журналіст Сергій Лямець.
«Міністр Арсен Аваков, голова СБУ Василь Грицак! Досить виставляти селфі метросексуалів в гібридних машинках і розповідати про нові броневички. Ось де справжня оцінка вашої компетентності. У вас людей вбивають, у вас машини викрадають, бандитизм і мародерство. Смерть Шеремета означає, що ви остаточно втратили контроль над країною! І не треба розповідати про війну і злого Путіна. Ви всередині наведіть порядок. Вбивство відомого і шанованого журналіста – це вирок владі. Такого не було ні за Ющенка, ні за Януковича», – цитує Апостроф журналіста.
«Вбили Павла Шеремету, нашого колегу. Підірвали машину. Вранці він їхав на роботу в машині, що належить главреду «Української правди» Олені Притулі. Це перше, що я дізналася, прокинувшись вранці, перед тим як їхати на роботу. Займатися журналістикою», – зазначила колега Шеремета Світлана Крюкова.
«Загинув Павло Шеремет. Прекрасний журналіст, яскравий чоловік. Щирі співчуття близьким та колективу «Української правди». Прохання утриматися від конспірологічних теорій в цей жахливий день. Вбивство Павла – це виклик усім нам. Найсильніші йдуть першими», – наголосив на своїй сторінці в мережі політичний експерт Тарас Березовець.
«Я прошу звернути увагу, що автомобіль, в якому підірвали журналіста Шеремета, належав Олені Притулі. Ще півроку тому до мене зверталися журналісти Радіо Свободи з проханням прокоментувати правові нюанси стеження. Привід – за головним редактором «Української правди» Оленою Притулою стежили, і вона про це заявляла. На рахунок версій вбивства Павла – їх кілька, і це зрозуміло. Замовниками можуть бути не тільки люди з владними повноваженнями. Робота журналістів УП дошкуляє і деяких багатіїв, і представників криміналітету – не вуличних, звичайно. Не забувайте, що ми далеко не все знаємо про діяльність журналістів, тому що не всі її результати ви бачите на сторінках і на екранах. І, звичайно, простіше звинуватити зараз російські спецслужби – власне, наші «віпи» вже почали це робити. Але в такому випадку треба виходити з мети. Якщо на меті дестабілізувати ситуацію в суспільстві, то кандидатура вибрана не зовсім вдало, тому що є журналісти, через смерть яких вже половина Києва була б на Майдані. Якщо мета зіпсувати міжнародний імідж України, то неграмотно обраний момент із точки зору світових подій і динаміки відносин із РФ. Тобто, версія має право на життя, але не перша і не друга в списку»,  – зауважила юрист-кримінолог Ганна Маляр.

Коментарi

Коментарiв