Вбивство Шеремета – спроба залякати українців, – журналіст

165
Журналістка Соня Кошкіна прокоментувала резонансне вбивство Павла Шеремета, який загинув унаслідок вибуху автомобіля в самому центрі Києва.

«Зараз нам всім важливо впоратися з емоціями. Зціпити зуби і впоратися. Важливо не боятися. Тому що страх – то головне почуття, яке прагнули посіяти у всіх нас організатори цього дикого вбивства. Вранці. У центрі столиці. В одному з найбільш спокійних і охоронюваних кварталів міста. П’ятдесят метрів від власного будинку. Безпечне кидання машини на ніч під вікнами – ну, що їй буде? Так, і парковок – при всьому бажанні – в тому районі – днем ​​із вогнем. Як? Як, я питаю вас, правоохоронці, вночі в центрі в машину можна вмонтувати вибухівку? Як? При тому, що Івана Франка прекрасно освітлена. Нормально? Ви куди взагалі дивитеся?», – зауважила у своєму Facebook Кошкіна.
«І ось – трагічний результат. Налякані всі. Звичайні громадяни. Усвідомлюють, що не можуть відчувати себе в безпеці в центрі Києва. Вже не кажу про більш віддалені райони країни. Ніде і ніколи. Так, пам’ятаючи про війну. Так, пам’ятаючи про кількість зброї на руках. Тим не менше», – наголосила журналістка.
Крім того, вона озвучила кілька версій щодо причин убивства Шеремета.
«Журналісти. Професійна діяльність Шеремета – перша версія з тих, що приходять в голову. Однак, особисто мені здається (можу помилятися, проте – власне моя думка): це – спроба дати просту відповідь на складне питання. Все глибше. Глибше. Він був занадто світлою і позитивною людиною, щоб підозрювати його в тому, що перейшов дорогу комусь з українського істеблішменту. Що бізнесового, що політичного. Не той калібр істеблішменту. Надто вже вегетаріанське середовище. Однозначно. Російського? Може, щось із минулого? Але тут правоохоронці повинні говорити.
Ясно одне: це був акт або помсти або залякування. Або того й іншого разом взятого. Змусити громадян боятися. Змусити журналістів замовкнути. Змусити владу нервово і розгублено панікувати, констатуючи власну безпорадність», – підсумувала Кошкіна.

Коментарi

Коментарiв