Силовики озвучили вже 6 версій убивства Шеремета

176
Радник глави СБУ Юрій Тандіт заявив, що правоохоронні органи вже мають 6 версій резонансного убивства журналіста Павла Шеремета.

«Версій уже шість, проте я можу лише назвати попередні чотири», – зазначив в ефірі 112 Тандіт, додавши, що слідство також дослухається до версії народного депутата Сергія Висоцького, який висловив думку про те, що вбивство Павла Шеремета може стати початком спецоперації проти державної безпеки України в цілому.
«Те, що сказав народний депутат Висоцький, має велике значення. Можу підтвердити, що одна з основних версій, яка розглядається зараз силовиками, – це спроба через це вбивство дестабілізувати ситуацію всередині нашої держави. Але будуть ще й інші новини, які, на жаль, будуть намагатися використовувати для того, щоб показати, що в Україні немає влади, що силовики не контролюють ситуацію», – спрогнозував радник глави Служби безпеки.
Нагадаємо, близько 8:00 20 липня в центрі Києва пролунав вибух. Машина відомого журналіста, ведучого радіопрограми «Вести» Павла Шеремета вибухнула на перехресті вулиць Богдана Хмельницького та Івана Франка.
«Це вже повний бєспрєдєл! Усі грані перейдені! Президент Петро Порошенко! Якщо ви хотіли свого Гонгадзе, ви його отримали. Тепер будете з цим жити. І повірте, все тільки починається. Тепер журналісти відчувають, що в очолюваній вами країні вони повністю беззахисні. Не чекайте від них підтримки. Можете скільки завгодно обіцяти взяти під особистий контроль і розібратися. Воно не працює», – заявив у своєму Facebook журналіст Сергій Лямець, коментуючи вбивство.

Коментарi

Коментарiв