Уряд пообіцяв українцям безвіз уже восени цього року

206
Віце-прем’єр України з питань євроінтеграції Іванна Климпуш-Цинцадзе повідомила, що ЄС запевнив українську делегацію на чолі з Прем’єр-міністром Володимиром Гройсманом в ухваленні позитивного рішення щодо безвізового режиму восени цього року.

«На всіх зустрічах ми отримали запевнення і з боку ЄК, і від керівництва Ради, що немає підстав, причин для відтермінування рішення, немає додаткових завдань, які мала би виконати Україна», – йдеться в заяві Климпуш-Цинцадзе, оприлюдненій у Facebook.
За її словами, нині питання полягає лише в процедурах Європейського Союзу. Відповідно, високопосадовець спрогнозувала, що рішення щодо візової лібералізації з країнами ЄС для українців буде ухвалено вже у вересні-жовтні 2016 року.
Нагадаємо, 19 липня Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман здійснив зустріч із президентом Європейської ради Дональдом Туском, під час якої обговорив візову лібералізацію української сторони з державами ЄС.
Глава українського уряду заявив, що країна виконала всі зобов’язання, передбачені умовами домовленостей для отримання візової лібералізації з країнами Європейського Союзу.
У свою чергу глава Європейської ради заявив, що ЄС продовжить підтримувати Україну на шляху запровадження й реалізації реформ. Крім того, Туск високо оцінив роботу нового складу Кабінету Міністрів України протягом перших 100 днів виконання обов’язків.

Коментарi

Коментарiв