Екс-віце-спікера звинуватили в незаконному заволодінні землею на Київщині

242
Начальник департаменту Генеральної прокуратури України Володимир Гуцуляк повідомив, що міська рада Бучі незаконно передала близько 14 гектарів земель колишньому віце-спікеру Верховної Ради Ігорю Ігорю Калєтніку.

Представник ГПУ оголосив, що правоохоронні органи розслідують факт щодо зловживання службовим становищем чиновниками Бучацької й Ірпінської міських рад. Ідеться про незаконне вилучення державних земель лісового фонду загальною площею близько 890 гектарів неподалік населеного пункту Буча, що на Київщині, зміну їх цільового призначення й подальшого переведення до земель житлової та громадської забудови – інформує УНН.
За словами Гуцуляка, згідно з попередньою оцінкою вартості незаконно отриманих земель, їх ціна становить сотні мільйонів гривень.
«За рахунок вказаних земель лісогосподарського призначення Бучанською міською радою протягом 2006-2012 років незаконно відведено у власність земельні ділянки низці фізичних осіб, у тому числі підставних, частина з яких площею понад 14 гектарів передана у власність колишньому першому заступнику голови Верховної Ради України Калєтніку», – заявив глава департаменту ГПУ.
Також він повідомив, що під час обшуку у міського голови міста Буча правоохоронці вилучили цінності та гроші з метою оцінювання їх законного походження й можливості повернення державі в рамках спеціальної конфіскації.
«Одночасно в рамках цих заходів були вилучені цінності і гроші, що належать голові Бучацької міської ради. Ці цінності і кошти будуть належним чином зафіксовані, задокументовані у протоколі обшуку і вилучені з метою дати оцінку їх законності походження і можливості звернення в дохід держави в рамках спеціальної конфіскації, передбачених в якості санкції за скоєні злочини», – наголосив посадовець.

Коментарi

Коментарiв