Путін хоче повтору турецьких подій в Україні, – нардеп

176
Народний депутат Артур Герасимов прокоментував зухвале вбивство журналіста Павла Шеремета й пояснив, чому це може бути лише частиною плану з дестабілізації України.

За словами Герасимова, вбивство Шеремета – це виклик усій системі, зокрема правоохоронним органам. Він зауважив, що нині сила України в тих моментах, коли ми об’єднані, оскільки саме тоді ми ухвалюємо історична рішення. Наприклад, судову реформу. Й це шалено дратує російську владу.
Відповідно, нардеп не відкидає ймовірності російського сліду у вбивстві журналіста. Він підкреслив, що в цій ситуації, в першу чергу, потрібно шукати тих, кому це вигідно: «Якщо ми побачимо коло зацікавлених у тому, щоб ситуація була дестабілізована в Україні, і те, яким чином цього можна досягти, то ми бачимо, що північний сусід там буде у дуже вузькому колі».
У контексті розмови про те, чи може бути це вбивство лише частиною плану щодо дестабілізації України, в ефірі Радіо Свобода нардеп зазначив, що «Путін мріє, аби в Україні розпочалося те ж саме, що нещодавно відбулося в Туреччині».
«Але давайте не забувати, що порівняно з тим, що в нас було на початок 2014 року і на весну 2014 роки, коли взагалі інститутів держави не було, коли армії не було, то в нас на сьогодні є армія, у нас на сьогодні повним ходом реформується система Національної поліції, в нас повним ходом реформується суддівська система і все інше. І, що головне, в нас суспільство об’єднане навколо проєвропейської позиції. І навіть якщо ми говоримо про такі речі, як НАТО, то навіть там підтримка збільшується. Чому я зараз про це згадую? Тому що на сьогодні наше суспільство все більше і більше, завдяки російській агресії у тому числі, об’єднується навколо оцієї єдності і спрямованості на певні цінності. А коли суспільство об’єднується, то ось, коли Ви кажете про путч, про якісь перевороти, це зробити набагато важче», – підсумував парламентар.

Коментарi

Коментарiв