Гройсман похизувався першими результатами боротьби з корупцією

150
Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман заявив, що вважає резонансні затримання низки високопосадовців передвісником подолання корупції в державі.

Відповідну заяву глава українського уряду зробив під час семінару для регіональних ЗМІ з питань енергоефективності й тарифної політики Кабінету Міністрів – інформує Урядовий портал.
«Формування антикорупційного законодавства, початок роботи органів боротьби з корупцією і перші затримання українських чиновників забезпечили незворотність на шляху подолання корупції в Україні. Бачите зараз затримання і все інше? Я вам точно можу сказати, можете записати мої слова, це початок кінця корупції в Україні», – наголосив Гройсман.
Крім того, він нагадав, що 2015 року Верховна Рада України затвердила повний законодавчий пакет, що передбачає заходи й інструменти для боротьби з корупцією.
«Скільки триватиме ця боротьба, я не можу сказати. Можливо, рік, може, два, але те, що вона почалася саме зараз, у ці місяці, це абсолютно очевидно», – зазначив очільник Кабміну.
Додамо, нещодавно Гройсман зобов’язав всіх міністрів розробити приблизно по три-п’ять антикорупційних заходів і реалізувати їх до кінця року: «Кожен міністр мусить визначити і презентувати по 3-5 конкретних рішень, які ухвалять та реалізують до кінця року у боротьбі з корупцією у відповідному міністерстві. Було б добре, якби такі кроки було визначено спільно з громадськістю. А наприкінці року, наприклад, 9 грудня, у Міжнародний день боротьби з корупцією, ми повинні вийти з міністрами до людей і чесно сказати про результати цієї боротьби».

Коментарi

Коментарiв