Експерти проаналізували провали й успіхи 100 днів уряду Гройсмана

259
Низка експертів проаналізували найбільші досягнення та провали уряду новопризначеного глави КМУ Володимира Гройсмана протягом перших 100 днів його роботи.

23 липня 2016 року глава Кабінету Міністрів України Володимир Гройсман відзначатиме перші сто дні роботи уряду під його керівництвом. У зв’язку з цією нагодою міністри вирішили запросити на бесіду низку європейських експертів, які відразу вказали на недоліки роботи нового складу КМУ.
«Європейський Союз вітає реформаторський поступ уряду Гройсмана. Але є чимало нюансів: багато невирішених питань із тимчасово переміщеними особами, з приватизацією, яка була анонсована. В Україні потрібно покращувати умови праці і виростити нове покоління управлінців», – наголосив в ефірі 24 керівник програм співробітництва місії ЄС в Україні Беренд де Ґроот.
Останнє зауваження обурило міністра КМУ Олександра Саєнка, який поскаржився, що майже ніхто не хоче працювати у державній службі у зв’язку з високими вимогами до кандидатів і низькими заробітними платами на противагу.
Тим не менше, низькими зарплатами незадоволені не лише держслужбовці. Зокрема, директор Центру демократії Тарас Шевченко наголосив, що будь-які реформи нівелюються значною бідністю українців.
«Запровадження речей, ефект яких буде за 3-4 роки, – це здатні помітити експерти, але не здатне помітити населення», – підкреслив експерт, нагадавши, що до кінця цього року уряд пообіцяв підвищити мінімальну заробітну плату на 150 гривень.

Коментарi

Коментарiв