Воєнний стан хочуть оголосити, щоб не вийшли «майдани», – Савченко

156
Народний депутат України Надія Савченко прокоментувала заяву глави РНБО Олександра Турчинова про можливість оголошення воєнного стану.

«Нині вже пізно вводити оголошувати стан, треба було це робити 2014 року, у Криму», – наголосила в ефірі 5 каналу нардеп, нещодавно звільнена з незаконного ув’язнення в Російській Федерації.
Також вона висловила здивування у зв’язку з тим, чому саме зараз влада почала обговорювати можливість оголошення воєнного стану.
«Чому зараз? За два роки не було введено військового стану, і велася просто війна, лилася кров. Чому ми зараз хочемо оголосити воєнний стан? Для чого? Для того, щоб в країні все одночасно зупинилося? Для того, щоб не було політичної діяльності? Для того, щоб не могли вийти «майдани»? Для того, щоб не працювала преса? Тому що військовий стан забороняє все. Ви що, хочете піти шляхом Росії?», – підкреслила Савченко.
Нагадаємо, 19 липня 2016 року Глава РНБО Олександр Турчинов заявив, що відомство може внести до порядку денного питання щодо оголошення воєнного стану в Україні.

Коментарi

Коментарiв