Новий уряд Гройсмана нічого не зробив, – економіст

197
Низка експертів прокоментували результати роботи перших 100 днів уряду на чолі з Володимиром Гройсманом. Більшість стверджують, що поки важко оцінювати щось, оскільки потрібно дочекатися осені, проте доктор економічних наук Володимир Лановий висловив думку, що новий Кабмін узагалі нічого не зробив для країни.

«Ми всі сподівались, що зміна уряду призведе до якихось серйозних переглядів позицій, втрат, які мала держава протягом півтора року. Але ми нічого не відчули від роботи нового уряду. Те, що вирішуються дрібні питання на митниці – це не питання уряду, це не питання політики. Це питання агентських відносин, послуг. Але це не урядова політика. Нічого кардинального не зроблено», – наголосив в ефірі Еспресо.TV Лановий.
Дещо іншої думки дотримується політолог Володимир Фесенко. За його словами, перші 100 днів роботи нового складу Кабінету Міністрів України є лише початком. Крім того, цей уряд мав чимало викликів, зокрема йдеться про необхідність у рази підняти вартість тарифів на житлово-комунальні послуги, що точно призведе до обурення українців.
«Про досягнення і провали цього уряду ми будемо більш конкретно оцінювати ситуацію восени, наприкінці року. Коли ми зможемо сказати, чи вдалось цьому уряду завдяки програмі соціальних субсидій нейтралізувати тарифну проблему. Якщо вдасться, тоді цей уряд зможе пропрацювати і до весни майбутнього року. Якщо ні, тоді будуть проблеми не тільки для уряду, а і для країни. Але на даний момент уряд контролює ситуацію. І в його діяльності не виникло надзвичайних проблем», – зауважив в інтерв’ю Радіо Свобода експерт.
За його словами, зміна уряду Яценюка на уряд Гройсмана у квітні цього року допомогла зняти певну напругу і в парламенті, а нещодавні блокування трибуни та президії Верховної Ради – це, швидше за все, репетиція розхитування політичної ситуації в державі восени партіями-популістами.

Коментарi

Коментарiв