Нардеп обізвав Савченко «троянським конем» від Росії

154
Народний депутат України Антон Геращенко гостро розкритикував заяву іншого парламентаря Надії Савченко про те, що держава повинна вибачитися перед Донбасом.

«Припливли! Надія Савченко заявила, що «нам треба навчитися просити вибачення і прощати. Інакше миру не буде». Вам, Надя, може і треба просити вибачення у Гіві з Моторолою або у інших росіян, які прийшли на нашу землю вбивати і ґвалтувати, а ми просити вибачення у окупантів і терористів не будемо! Ми будемо, зчепивши зуби, триматися і домагатися звільнення нашої землі різними способами!», – написав у своєму Facebook Геращенко.
Він зауважив, що російські судді з певних причин дозволяли ЗМІ вести прямі відеотрансляції з розглядів справи Савченко, хоча в ситуації з іншими українськими політичними в’язнями все було інакше.
«Чому ніхто не звернув уваги, що з жодного судилища над Сенцовим або Кольченком не ведеться пряма трансляція? І водночас чому з усіх судів над Надією Савченко російський суддя дозволяв вести прямі ефіри на всіх телеканалах, які цього хотіли? Російські телеканали і сайти зі шкіри пнулися, щоб не приховувати ганебне і несправедливе судилище над Савченко, а навпаки розкручували його як могли. Дивно, чи не так? Тепер, схоже, ясно – в свідомість українців впроваджували троянського коня», – зауважив нардеп.
Додамо, сам Антон Геращенко нещодавно засвітився у скандалі з сайтом «Миротворець», із яким пов’язують ім’я нардепа. Ресурс створено для встановлення сепаратистів або осіб, які сприяють їхній діяльності. Нещодавно сайт оприлюднив інформацію щодо 5 тисяч журналістів, які нібито отримали акредитацію у бойовиків так званих ДНР і ЛНР, після чого працівники ЗМІ почали отримувати погрози.

Коментарi

Коментарiв