Журналісти ловили покемонів замість слухання промови Держдепа

194
У США під час брифінгу глави Державного департаменту Джона Кірбі спалахнув скандал – журналісти почали полювання на покемонів замість слухання високопосадовця. Українська політика проаналізувала, чи настільки ж популярною стала ця гра в Україні.

Приблизно на середині промови щодо забороненої в Росії й інших державах терористичної організації «Ісламська держава» представник Державного департаменту зауважив, що один із журналістів не слухає його, оскільки захопився грою Pokemon GO, яка за лічені дні підкорила весь світ.
Вирішивши присоромити журналіста, Кірбі зупинив доповідь і поцікавився, як проходить гра, проте працівник ЗМІ досить гостро відреагував на зауваження Держдепа – він заявив, що грати дуже незручно через низьку швидкість Інтернету в конференц-залі департаменту.
В Україні гра поки не вийшла офіційно, проте вже встигла стати однією з найпопулярніших телефонних забавок, що спричинило навіть низку інцидентів.
Зокрема, 19 липня у Львові екіпаж патрульної поліції запримітив дивний автомобіль, що стояв прямо посеред дороги. Полісмени вирішили поцікавитися у водія, що сталося. Юнак зізнався, що документи забув удома, а стояв на дорозі, оскільки полював на покемона. У підсумку на фаната Pokemon Go за кермом чекав штраф у розмірі 425 гривень.
Згідно зі статистикою, найбільшою популярністю гра користується в Київській і Харківській областях, а ось у тимчасово анексованому Криму, як зазначає Депо.ua, «не до покемонів».
Крім того, користувачі соціальних мереж почали активно тролити цю тему. Зокрема, одним із найпопулярніших твітів цього тижня став жарт про українські суди. Автор пише: «В Україні неможливо ловити покемонів, тому що суди відпускають їх під заставу».

Коментарi

Коментарiв