Євстратій Зоря: «Російський активіст пригрозив убивством Патріарху»

189
«Русмір» доводить до божевілля.
Кирило Фролов – хворий фрік. Але його послугами багато років користується і Московська патріархія, і російські спецслужби для того, щоби вкидати в інформаційний простір думки, які самим від себе цим структурам вкидати соромно.
Тепер Кирило погрожує Патріарху вбивством.
Це, до речі, не вперше, коли адепти «руского міра» намагалися вбити нашого Предстоятеля. 1992 року в Чернівцях авто з ним всередині заблокували на мосту і хотіли скинути в річку; 1995 року спецназівці полювали за ним на Софіївській площі у «чорний вівторок»; 1999 року натовп здичавілих «вєрующіх» у Маріуполі біг до нього з арматурою – лише чудом вдалося врятувати владику від побиття і навіть, зважаючи на похилий вік, – можливої смерті.
Тепер устами Фролова спецслужби РФ та чиновники Моспатріархії запускають нову хвилю погроз. Патріарх цього не боїться, як не боявся і раніше. Бог не видасть – свиня не з’їсть.
Але коли читаєш таке – розумієш, наскільки спотворена та дика картина світу в головах тих, хто користується послугами фролових… Господи, помилуй!
На нижньому фото – Фролов отримує нагороду від патр. Кирила з рук речника Моспатріархії (нині відставленого) прот. Всеволода Чапліна. Це на той випадок, коли речники МП будуть казати, що цей персонаж «не має до них ніякого відношення».
 
 

Коментарi

Коментарiв