Франція судитиме главу МВФ «за недбальство»

220
Відповідно до рішення Апеляційного суду Франції, глава Міжнародного валютного фонду Крістін Лаґард постане перед правосуддям у зв’язку зі звинуваченням у «недбальстві».

ВВС інформує, що незабаром Лаґард постане перед спеціальним судом для членів уряду у зв’язку зі звинуваченням у «недбальстві» під час роботи у Міністерстві фінансів Франції.
Главу Міжнародного валютного фонду звинуватили у халатності через виплату французькому магнату Бернару Тапі 104 мільйона євро 2008 року. У той час Лаґард займала посаду міністра фінансів Франції.
У грудні минулого року очільниця Фонду подала апеляцію до нижчої інстанції.
Підкреслимо, справа Тапі триває вже понад 20 років. Наприкінці минулого століття директор компанії Adidas Бернар Тапі здійснив продаж своєї фірми за посередництва державного банку Credit Lyonnais. Пізніше він вирішив, що діяльність банку завдала йому шкоди, оскільки фінансова установо добре наварилася на продажі компанії за ціною близько 2 мільярдів франків.
Після відповідних перевірок Міністерство фінансів 2008 року виплатило компенсацію на суму приблизно 400 мільйонів євро, проте з часом цю резолюцію було скасовано, тому Тапі був вимушений відшкодувати частину компенсації.

Коментарi

Коментарiв