Нацполіція оприлюднила основну версію вбивства Шеремета

187
Прес-служба Національної поліції України оприлюднила основну версію правоохоронців щодо вбивства відомого журналіста Павла Шеремета.

Нагадаємо, близько 8:00 20 липня в центрі Києва пролунав вибух. Машина відомого журналіста, ведучого радіопрограми «Вести» Павла Шеремета вибухнула на перехресті вулиць Богдана Хмельницького та Івана Франка.
Прес-служба Національної поліції повідомила, що нині над розкриттям справи в цілодобовому режимі працює близько 50 фахівців. Основною версією вбивства журналіста поки вважають його професійну діяльність, проте поки рано відкидати й інші можливі варіанти.
У рамках слідчих дій правоохоронці вже вилучили та продовжують вилучати відеозаписи з камер спостереження й реєстраторів автомобілів поблизу будинку загиблого й неподалік місця вибуху. До того ж, як речовий доказ до справи додали відео, оприлюднене в Інтернеті. Слідчі встановлюють людей із цього відео, оскільки вважають, що вони можуть бути причетними до злочину.
Водночас правоохоронці підкреслюють, що публікація подібної інформації «у погоні за сенсацією» може серйозно відкинути слідство назад. Ми закликаємо журналістів надавати наявні у них матеріали слідчим, тим самим сприяючи розкриттю цього резонансного злочину, – йдеться в повідомленні.

Коментарi

Коментарiв