Екс-регіонали розпочали реванш проти нової влади, – політолог

253
Політичний експерт Тетяна Лупова пояснила, чому саме зараз екс-президент України Віктор Янукович вирішив розповісти «всю правду про Майдан».

Нагадаємо, 21 липня 2016 року адвокат Віктора Януковича Віталій Сердюк заявив, що його підзахисний має намір публічно розповісти українцям «усю правду про події Майдану».
На думку Лупової, це означає, що екс-гаранту є що розповісти про Майдан, причому це цілком може дискредитувати чинну владу, хоча й невідомо, що з розповіді Януковича буде правдою. До того ж, важливо, чому лише зараз він вирішив зробити цю заяву.
«Заява екс-президента збіглася з тим, що наразі в Україні йде розхитування суспільства. Це певний реванш колишньої влади, і це було передбачувано. У екс-регіоналів нині досить велика підтримка серед населення. І це все відбувається не без потурання, навмисного чи ні, чинної влади», – зауважила в коментарі 24 політолог.
Вона підкреслила, що нова влада не використала високий рівень довіри населення, коли була така можливість. Наприклад, керівництво держави не боролося з процвітанням корупції серед чиновників і в цілому не наводило порядку в країні. Тим не менше, необґрунтовано підняли тарифи на житлово-комунальні послуги, ціни й податки.
Влада, що прийшла після подій Майдану, обіцяла цілком конкретні дії щодо розслідування справ Революції гідності й корупції колишньої влади, проте й досі цих обіцянок не виконано.
Лупова нагадала, що й Янукович не раз робив подібні заяви, проте поки у влади був кредит довіри, його заяви лише висміювали. Нині ж українці вже зовсім інакше сприйматимуть слова колишнього глави держави.
«Відбувається реванш колишньої влади. В цьому є дуже очевидна «заслуга» нинішніх очільників України. Нам обіцяли гарну картинку. Але вона не працює. Коли в стіні діра, то чим би ти її не завішував, все одно протяг. У нас все зводиться до того, що зараз вкрав, а завтра подивимося», – наголосила експерт.
Цікавим аспектом, на її думку, є те, настільки Янукович є самостійним персонажем і чи був взагалі він самостійним, оскільки російська влада ніколи не покидала ідеї дестабілізувати ситуацію в Україні.
«Тут питання не в тому, чим керується Янукович або Кремль. Дуже цікавить: що зробила нинішня влада, щоб цього не сталося», – підсумувала фахівець.

Коментарi

Коментарiв